TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
wtorek, 23 października 2018 r. 296 dzień roku
Szukaj nas na: Facebook

Włodzimierz Wawro
Wyszukiwarka
Newsletter
Chcesz być na bieżąco ze zmianami w serwisie?
Zapisz się do darmowego newslettera. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
Archiwum wiadomości
Medalowy weekend w Poznaniu i w Sopocie
Wtorek, 12 kwietnia 2011 (22:00:45)
W ubiegły weekend pary z Tanecznego Klubu Sportowego Dance & Dance rywalizowały o medale na dwóch ogólnopolskich imprezach tanecznych - w Poznaniu i w Sopocie.


W sobotę (09.04.2011) Filip Kukliński i Michalina Kuklińska przywieżli brązowy medal z Poznania, a wywalczyli go w konkurencji tańców standardowych w klasie tanecznej B.
Na tym samym turnieju nasz Klub reprezentowali Paweł Mataczak i Monika Chojnacka, którzy rywalizowali podczas Grand Prix Polski w tańcach latynoamerykańskich.

Złoty medal z Ogólnopolskiego Turnieju Tańca, który odbywał się w sopockim hotelu Sheraton, przywieźli Karol Jakimiec i Weronika Muller za rywalizację w kategorii 12-13 lat klasa D. W tej samej kategorii wiekowej tańczyły jeszcze dwie nasze pary: Patryk Gurtowski i Agata Płachetko, którzy zakwalifikowali się do finału i zajęli miejsce 6 oraz Mateusz Lange i Ewelina Król.

W ubiegłą sobotę w hotelu Sheraton podczas Pomorskiego Festiwalu Tańca mogliśmy dopingować również Jakuba Lewandowskiego i Anię Furyk, którzy zdołali awansować do finału w kategorii 10-11 lat klasa D oraz Karola Potrepko i Olę Michalską, którzy tańczyli w kategorii 14-15 lat klasa B.

W niedzielę (10.04.2011) w Sopocie reprezentantami naszego klubu byli: Kamil Litewka i Natalia Sadowska (10-11 lat klasa E), Mikołaj Dembek i Emilia Jarzęczka (klasa B powyżej 15 lat), zaś zwycięzcami Pomorskiego Festiwalu Tańca w stylu standardowym w klasie B zostali Adam Bluj i Ewelina Lopata, para ta wywalczyła również brązowy medal w tańcach latynoamerykańskich.

UWAGA!
Jeżeli masz zdjęcia z opisanych turniejów i chcesz, byśmy zamieścili je na tej stronie, wyślij zdjęcie/a na adres: Redakcja Taniec-Towarzyski.eu

Cofnij Drukuj