TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
wtorek, 23 października 2018 r. 296 dzień roku
Szukaj nas na: Facebook

Włodzimierz Wawro
Wyszukiwarka
Newsletter
Chcesz być na bieżąco ze zmianami w serwisie?
Zapisz się do darmowego newslettera. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
Archiwum wiadomości
OTTT w Łowiczu i w Ciechanowie - kolejne medale zdobyte
Poniedziałek, 04 kwietnia 2011 (14:05:27)
W ubiegły weekend nasze pary po raz kolejny rywalizowały na turniejach tańca i tym samym powiększyła się kolekcja medali.


Nasi najmłodsi tancerze Kuba Lewandowski i Ania Furyk przywieźli aż dwa drogocenne krążki, brązowy, który wywalczyli na OTTT w Łowiczu i złoty dobyty w Ciechanowie.

Na turnieju w Łowiczu, Klub Dance & Dance reprezentowali również Karol Jakimiec i Weronika Muller. Oni stanęli na trzecim stopniu podium w kategorii 12-13 lat klasa D.

W tej samej kategorii rywalizowali również Mateusz Lange i Ewelina Król, którzy zostali zakwalifikowani do finału i zajęli miejsce 6 oraz Patryk Gurtowski i Agata Płachetko, którzy rozegrali swój pierwszy turniej w wyższej klasie tanecznej i zostali sklasyfikowani na 8 miejscu.

Medale srebrne z Łowicza przywieźli również Mateusz Sopyła i Aleksandra Lichocka za styl standardowy w kategorii 14-15 lat klasa C.

Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Łowicza startowali również Karol Potrepko i Aleksandra Michalska. Para ta awansowała do ścisłego finału i w tańcach latynoamerykańskich zajęła miejsce 6 zaś w rywalizacji tańców standardowych miejsce 5.

Gratulujemy występów wszystkim naszym tancerzom i trzymamy kciuki za Wasze kolejne.

W najbliższy weekend wybieramy się do Sopotu i Poznania.
UWAGA!
Jeżeli masz zdjęcia z Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Łowicza lub z OTTT w Ciechanowie i chcesz, byśmy zamieścili je na tej stronie, wyślij zdjęcie/a na adres: Redakcja Taniec-Towarzyski.eu
 
Cofnij Drukuj