Zapisz się do darmowego newslettera. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
Archiwum wiadomości
W Barcinie nasze pary zdobyły 5 medali
Wtorek, 22 marca 2011 (16:00:32)
20 marca w Barcinie nasze pary rywalizowały o Puchar Okręgu Kujawsko-Pomorskiego w tańcu towarzyskim. Pary z Tanecznego Klubu Sportowego Dance & Danece zdobyły 5 medali, w tym 2 złote i 3 brązowe.

Na turnieju w Barcinie nasz klub reprezentowały następujące pary:
w kategorii 10 - 11 lat klasa E tanczyli Kamil Litewka i Natalia Sadowska. Para ta awansowała do finału w swojej kategorii, pomimo że to był dopiero drugi turniej w którym rywalizowali.

W kategorii 12-13 lat klasa E tańczyli Patryk Gurtowski i Agata Płachetko. Ta para zdobyła Puchar Okręgu i została przeklasyfikowani do wyższej klasy tanecznej.

W kategorii wiekowej powyżej lat 15 klasa D rywlizowały dwie pary: Piotr Cholewa i Katarzyna Bargiel oraz Jacek Hopke z Lidią Skokowską. Jacek wraz Lidią awansowali do ścisłego finału i zajęli w rezultacie 5 miejsce. Warto nadmienić, że ta para tańczyła w tym zestawieniu po raz pierwszy. A zatem jest to ich duży sukces.

W kategorii powyżej lat 15 w klasie C reprezentowały nas dwie pary: Kacper Dembek i Paulina Zielińska, którzy przywieźli z Barcina brązowe medale za rywalizację w stylu standardowym, oraz Błażej Nawrotek i Agata Wrzosek, którzy zajęli IV finałowe miejsce.

W kategorii powyżej lat 15 w klasie B w stylu standarowym na podium stanęły dwie pary: na miejscu I - Adam Bluj i Ewelina Lopata, na III zaś Albert Wolant wraz ze swoją partnerką Karoliną Lopata. W tej samej kategorii w stylu latynoamerykanskim medale brązowe wywalczyli Adam Bluj i Ewelina Lopata.

Puchar Okręgu Kujawsko-Pomorskiego w tańcu towarzyskim w Barcinie UWAGA!
Jeżeli masz zdjęcia z Pucharu Okręgu Kujawsko-Pomorskiego w tańcu towarzyskim, który odbył się w Barcine i chcesz, byśmy zamieścili je na tej stronie, wyślij zdjęcie/a na adres: Redakcja Taniec-Towarzyski.eu