Zapisz się do darmowego newslettera. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
Archiwum wiadomości
OTTT w Tczewie - gratulujemy naszym parom
Poniedziałek, 07 marca 2011 (16:23:58)
W ubiegłą sobotę większość naszych par wybrała się do Tczewa, aby rywalizować podczas OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa. Najmłodszą z par, która reprezentowała D&D na tym turnieju byli Kamil Litewka i Natalia Sadowska, którzy w kategorii 10-11 lat wywalczyli III miejsce.

W kategorii 12-13 latków, w klasie tanecznej E srebrny medal zdobyli Patryk Gurtowski i Agata Płachetko. Mateusz Lange wraz ze swoją partnerką Eweliną Król tańczyli w kategorii 12-13 lat w klasie D i wytańczyli medal brązowy. W tej samej kategorii, tańczyli również Karol Jakimiec i Weronika Muller, którzy znaleźli się w gronie finalistów i wywalczyli 5 lokatę.

Na podium w klasie tanecznej B, w stylu standardowym stanęły dwie pary z naszego klubu - na drugim miejscu - Adam Bluj i Ewelina Lopata zaś na miejscu trzecim Albert Wolant i Karolina Lopata. W stylu latynoamerykańskim miejsce III wywalczyli Adam Bluj i Ewelina Lopata.

Na turnieju w Tczewie Taneczny Klub Sportowy Dance & Dance reprezentowali również Karol Potrepko i Aleksandra Michalska, którzy zdobyli II miejsce w kategorii 14-15 lat klasa B i Marcin Lewandowski z Angeliką Studzińską (III miejsce).

Na parkiecie Tczewskiego Centrum Kultury, gdzie odbywał się turniej, prezentowali się również: Mikołaj Dębek i Emilia Jarzęczka, Piotr Cholera i Katarzyna Bargiel, Kacper Jurkiewicz wraz z partnerką Aleksandrą Lewandowską oraz Błażej Nawrotek i Agata Wrzosek.

OTTT w Tucholi

Tego samego dnia odbył się również turniej w Tucholi, na którym Kuba Lewandowski i Ania Furyk rywalizowali w kategorii 10-11 lat w klasie D.

Niedziela, OTTT w Pruszkowie

Gratulacje dla Ani Furyk i Kuby Lewandowskiego za zakwalifikowanie się do ścisłego finału na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Pruszkowie.

Kuba I Ania to para klasy tanecznej D rywalizujaca w kategorii wiekowej 10-11 latków.