TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
wtorek, 23 października 2018 r. 296 dzień roku
Szukaj nas na: Facebook

Włodzimierz Wawro
Wyszukiwarka
Newsletter
Chcesz być na bieżąco ze zmianami w serwisie?
Zapisz się do darmowego newslettera. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
Obozy
Obozy - informacje ogólne
Sobota, 04 grudnia 2010 (02:02:28) - data aktualizacji: Środa, 02 lutego 2011 (21:50:01)
Obozy letnie

Do 2009 roku obozy letnie organizowane były w Wojskowym Domy Wypoczynkowym w Unieściu (woj. Zachodniopomorskie). Czas trwania obozów wynosi 10 dni. Przed każdym obozem wyjazdowym pary uczestniczą w zajęciach przygotowawczych. Są to cztery dni stacjonarnych treningów tanecznych przygotowujących do wysiłku związanego z zajęciami na obozie.

Na każdym zgrupowaniu wyjazdowym, pary maja od ośmiu do dziewięciu godzin zajęć tanecznych, włączając trening kondycyjny, streching oraz rozgrzewkę ogólnorozwojową. Prowadzone są również zajecia techniczne z tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz practise, czyli praca indywidualna każdej z par nad choreografiami z poszczególnych tańców.

W 2010 roku obóz letni zorganizowalismy we współpracy z Egurrolla Dance Studio w Wojskowym Domu Wypoczynkowym Pacyfic Yacht Club w Augustowie. Pary miały do dyspozycji pięć sal treningowych. Oprócz tego, Organizator zapewniał liczne atrakcje, m.in. ogniska, karaoke, maty do tańca, kąpiele w jeziorze, możliwość skorzystania ze SPA.

Dzięki współpracy z Egurrolla Dance Studio nasze pary mogły poznać inne techniki taneczne.

Na każdy obóz taneczny organizowany przez Taneczny Klub Sportowy Dance & Dance zapraszani są uznani w Polsce fachowcy, zarówno od tańców standardowych, jak i latynoamerykańskich. Obecnie współpracujemy z Robertem Wota - specjalistą od tańców standardowych i Stefano Terrazzino - specjalistą od tańców latynoamerykańskich. Pary mają możliwość skorzystania z zajęć grupowych, jak również lekcji indywidualnych.


Obozy zimowe

Każdy obóz zimowy, od roku 1998, czyli od początku istnienia Klubu, organizowany jest w Toruniu. Jest to obóz stacjonarny. Czas trwania obozu zimowego wynosi od sześciu do siedmiu dni. Podczas obozu pary mają zapewnione siedem godzin zajęć tanecznych, włączając włączając trening kondycyjny, streching oraz rozgrzewkę ogólnorozwojową. Prowadzone są również zajecia techniczne z tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz practise, czyli praca indywidualna każdej z par nad choreografiami z poszczególnych tańców.

Podobnie jak w trakcie obozów letnich, na każdy obóz taneczny organizowany przez Taneczny Klub Sportowy Dance & Dance zapraszani są uznani w Polsce fachowcy, zarówno od tańców standardowych, jak i latynoamerykańskich. Obecnie współpracujemy z Robertem Wota - specjalistą od tańców standardowych i Stefano Terrazzino - specjalistą od tańców latynoamerykańskich. Pary mają możliwość skorzystania z zajęć grupowych, jak również lekcji indywidualnych.

Wcześniej pary taneczne Dance & Dance miały możliwość szkolenia się z takimi trenerami jak:
  • Iwona Pawlovic
  • Arkadiusz Pavlowic
  • Agustin Egurrolla
  • Joanna Szokalska
  • Krzysztof Kulig
  • Marek Fiksa
  • Kinga Jurecka-Fiksa
Autor dokumentu: K.Grzęska
Cofnij Drukuj