TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
wtorek, 12 grudnia 2017 r. 346 dzień roku
Szukaj nas na: Facebook

Włodzimierz Wawro
Wyszukiwarka
Newsletter
Chcesz być na bieżąco ze zmianami w serwisie?
Zapisz się do darmowego newslettera. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
Obozy
Obóz letni - WDW AUGUSTÓW 2010
Czwartek, 23 września 2010 (04:04:51) - data aktualizacji: Sobota, 11 grudnia 2010 (17:11:32)
(materiał archiwalny przeniesiony z poprzedniej wersji witryny)

Treningi przed obozem w dniach 12, 13, 16, 17 sierpnia odbędą się w Sali Sportowej Straży Pożarnej przy ulicy Legionów w Toruniu w godz. 13.00 - 15.00

PILNE!

Do dnia 12.08.2010 należy przesłać na adres e-mail: dance-dance@wp.pl następujące dane:
  • imię i nazwisko uczestnika obozu
  • adres zameldowania
  • nr pesel
Dopłata do obozu 50 zł od osoby.
Koszt przejazdu autokarem w obie strony 135 zł od osoby.

Wyjazd 18.08 o godz. 7.00 (zbiórka 20 min wcześniej) spod Klubu Zodiak przy ulicy Wyszyńskiego 6.
 
 
PLAN OBOZU  18-27 sierpnia 2010  WDW Augustów

ŚRODA 18.08
  • 14.00 -14.30 OBIAD
  • 14.30-19.00 CZAS NA ZAKWATEROWANIE
  • 19.00 KOLACJA
  • 19.30-21.30 PRACTISE (DUŻA SALA) GR I+II
CZWARTEK 19.08
  • 8.00 BIEGANIE
  • 9.00 ŚNIADANIE
  • 10.30-11.30 ROZGRZEWKA
  • 11.30-13.00 LA (GR.I) SALA 1
  • 12.30-14.00 LA (GR. II) SALA2
  • 14.30- 16.30 PRZERWA OBIADOWA
  • 16.30 -18.00 ST (GR.I) SALA 1
  • 17.30-19.00 ST (GR.II) SALA2
  • 19.15-20.00 KOLACJA
  • 20.00-22.00 PRACTISE GR I+II
PIĄTEK 20.08
  • 8.00 BIEGANIE
  • 9.00 ŚNIADANIE
  • 10.00-11.00 ROZGRZEWKA
  • 11.00-12.30 LA GR I SALA 1
  • 12.30-14.00 LA GR II SALA2
  • 14.00-16.30 PRZERWA OBIADOWA
  • 16.30-18.00 ST GR. I SALA 1
  • 17.30-19.00 ST GR II SALA 2
  • 19.00-20.00 KOLACJA
  • 20.00-22.00 PRACTISE DUŻA SALA GR I+II
SOBOTA 21.08
  • 8.00 BIEGANIE
  • 9.00 ŚNIADANIE
  • 10.00-11.00 ROZGRZEWKA
  • 11.00-12.30 LA (S. TERRAZZINO) SALA 1
  • 12.30-14.00 LA GR II SALA2
  • 14.00-16.30 PRZERWA OBIADOWA
  • 16.30-18.00 ST GR. I SALA 1
  • 17.30-19.00 ST GR II SALA 2
  • 19.00-20.00 KOLACJA
  • 20.00-22.00 PRACTISE DUŻA SALA GR I+II
NIEDZIELA 22.08
  • 8.00 BIEGANIE
  • 9.00 ŚNIADANIE
  • 10.00-11.00 ROZGRZEWKA
  • 11.00-12.30 LA (S. TERRAZZINO) SALA 1
  • 12.30-14.00 LA GR II SALA2
  • 14.00-16.30 PRZERWA OBIADOWA
  • 16.30 -18.00 ST
  • 17.30-19.00 ST GR II
  • 19.00-20.00 KOLACJA
  • 20.00-22.00 PRACTISE GR I+II
PONIEDZIAŁEK 23.08
  • 8.00 BIEGANIE
  • 9.00 ŚNIADANIE
  • 10.00-11.00 ROZGRZEWKA
  • 11.00-12.30 LA(S. TERRAZZINO) GR I
  • 12.30-14.00 LA GR II ST
  • 14.00-16.30 PRZERWA OBIADOWA
  • 16.30-18.00 ST GR I
  • 17.30-19.00 ST GR II
  • 19.00-20.00 KOLACJA
  • 20.00-22.00 PRACTISE GR I+II
WTOREK 24.08
  • 8.00 BIEGANIE
  • 9.00 ŚNIADANIE
  • 10.00-11.00 ROZGRZEWKA
  • 11.00-12.30 ST(R.WOTA) GR I
  • 12.30-14.00 ST GR II ST
  • 14.00-16.30 PRZERWA OBIADOWA
  • 16.30-18.00 LA GR I
  • 17.30-19.00 LA GR II
  • 19.00-20.00 KOLACJA
  • 20.00-22.00 PRACTISE GR I+II
ŚRODA 25.08
  • 8.00 BIEGANIE
  • 9.00 ŚNIADANIE
  • 10.00-11.00 ROZGRZEWKA
  • 11.00-12.30 ST(R.WOTA) GR I
  • 12.30-14.00 ST GR II ST
  • 14.00-16.30 PRZERWA OBIADOWA
  • 16.30-18.00 LA GR I
  • 17.30-19.00 LA GR II
  • 19.00-20.00 KOLACJA
  • 20.00-22.00 PRACTISE GR I+II
CZWARTEK 26.08
  • 8.00 BIEGANIE
  • 9.00 ŚNIADANIE
  • 10.00-11.00 ROZGRZEWKA
  • 11.00-12.30 ST(R.WOTA) GR I
  • 12.30-14.00 ST GR II ST
  • 14.00-16.30 PRZERWA OBIADOWA
  • 16.30-18.00 LA GR I
  • 17.30-19.00 LA GR II
  • 19.00-20.00 KOLACJA
  • 20.00-22.00 PRACTISE GR I+II
PIĄTEK 27.08
  • 8.00 BIEGANIE
  • 9.00 ŚNIADANIE
WYJAZD

 
Plan lekcji indywidualnych

21 sierpień (sobota) LA
  • 12.30 - 14.00 Blue & Kasia
  • 15.30 - 17.00 Qba & Justyna
  • 17.00 - 18.30 Filip & Michasia
  • 18.00 - 19.30 Patryk & Monia
  • 19.30 - 21.00 Błażej & Agata
22 sierpień (niedziela) LA
  • 9.30 - 11.00 Mateusz & Ola
  • 12.30 - 14.00 Blue & Kasia
  • 15.30 - 17.00 Karol & Ola
  • 17.00 - 18.30 Hubert & Ania
  • 18.00 - 19.30 Patryk & Monia
  • 19.30 - 21.00 Szymon & Wiki
23 sierpień (poniedziałek) LA
  • 12.30 - 14.00 Blue & Kasia
  • 15.30 - 17.00 Karol & Ola
  • 17.00 - 18.30 Paweł & Paulina
  • 18.00 - 19.30 Hubert & Ania
  • 19.30 - 21.00 Marcin & Ewelina
24 sierpień (wtorek) ST
  • 12.30 - 14.00 Blue & Kasia
  • 15.30 - 17.00 Qba & Justyna
  • 17.00 - 18.30 Filip & Michasia
  • 18.00 - 19.30 Albert & Karolina
  • 19.30 - 21.00 Hubert & Ania
25 sierpień (środa) ST
  • 9.30 - 11.00 Paweł & Paulina
  • 12.30 - 14.00 Blue & Kasia
  • 15.30 - 17.00 Szymon & Wiki
  • 17.00 - 18.30 Filip & Michasia
  • 18.00 - 19.30 Patryk & Monia
  • 19.30 - 21.00 Albert & Karolina
26 sierpień (czwartek) ST
  • 9.30 - 11.00 Marcin & Ewelina
  • 12.30 - 14.00 Blue & Kasia
  • 15.30 - 17.00 Albert & Karolina
  • 17.00 - 18.30 Karol & Ola
  • 18.00 - 19.30 Patryk & Monia
  • 19.30 - 21.00 Mikołaj & Emila
Autor dokumentu: Administrator
Cofnij Drukuj