TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń TKS Dance & Dance Toruń
wtorek, 12 grudnia 2017 r. 346 dzień roku
Szukaj nas na: Facebook

Włodzimierz Wawro
Wyszukiwarka
Newsletter
Chcesz być na bieżąco ze zmianami w serwisie?
Zapisz się do darmowego newslettera. W każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
Obozy
Stacjonarny obóz zimowy 2012
Niedziela, 19 lutego 2012 (01:50:30) - data aktualizacji: Niedziela, 19 lutego 2012 (01:55:36)
Plan zajęć podczas zimowego stacjonarnego obozu 2012


Zajęcia Grupowe

Niedziela   Poniedziałek
11.00-12.00 ROZGRZEWKA
12.00-13.30 ST Z TRENEREM
13.30-16.30 PRZERWA OBIADOWA
(w niedzielę nie ma cateringu!)
15.30-16.30 trening własny
16.30-18.00 LA
18.00-20.00 PRACTISE
  12.00-13.00 ROZGRZEWKA (mała sala)
13.00-14.30 ST - P. ROBERT WOTA
14.30-16.30 PRZERWA OBIADOWA
16.30-18.00 LA
18.00-20.00 PRACTISE
     
 Wtorek    Środa
12.00-13.00 ROZGRZEWKA (mała sala)
13.00-14.30 ST - P. ROBERT WOTA
14.30-16.30 PRZERWA OBIADOWA
16.30-18.00 LA
18.00-20.00 PRACTISE
  10.30-11.30 ROZGRZEWKA (mała sala)
11.30-13.00 ST-P.ROBERT WOTA
13.00-16.00 PRZERWA OBIADOWA
15.00-16.00 TRENING WŁASNY
16.00-17.30 LA -M & K FIKSA
17.30-19.30 PRACTISE
     
 Czwartek    Piątek
12.00-13.00 ROZGRZEWKA (mała sala)
13.00-14.30 LA M & K FIKSA
14.30-16.00 PRZERWA OBIADOWA
16.00-17.30 ST
18.00-20.00 PRACTISE
  12.00-13.00 ROZGRZEWKA (mała sala)
13.00-14.30 LA M & K FIKSA
14.30-16.00 PRZERWA OBIADOWA
16.00-17.30 ST
17.30-19.00 PRACTISE
     
Lekcje indywidualne    
     
Niedziela - Robert Wota   Poniedziałek - Robert Wota
13.30-15.00 ADAM & INA
15.00-16.30 FILIP & MISIA
16.30-18.00 KRZYŚ & STEFA
18.00-19.30 MARCIN & EMILA
  10.00-11.30 ADAM & INA
11.30-13.00 FILIP & MISIA
14.30-16.00 KAROL & OLA
16.00-17.30 KRZYŚ & STEFA
     
Wtorek - Robert Wota   Środa - Robert Wota
10.00-11.30 ADAM & INA
11.30-13.00 FILIP & MISIA
14.30-16.00 KRZYŚ & STEFA
16.00-17.30 PATRYK & AGATA
  10.00-11.30 PATRYK & AGATA
13.00-14.30 KAROL & OLA
14.30-16.00 MIKI & WIKI
 
Środa
 Marek Fiksa   Kinga Jurecka-Fiksa
13.00-14.30 PAWEŁ & MONIA    ADAM & INA
14.30-16.00 FILIP & MISIA    MARCIN & EMILA
17.30-19.00 BŁAŻEJ & AGATA    KAROL & WERKA
19.00-20.30 MATEUSZ & EWELINA    KACPER & OLA
     
Czwartek
Marek Fiksa   Kinga Jurecka-Fiksa
10.00-11.30 ADAM & INA    PAWEŁ & MONIA
11.30-13.00 KAROL & OLA    PATRYK & AGATA
14.30-16.00 FILIP & MISIA    MATEUSZ & EWELINA
17.30-19.00 MIKI & WIKI    BŁAŻEJ & AGATA
     
Piątek
Marek Fiksa   Kinga Jurecka-Fiksa
10.00-11.30 PAWEŁ & MONIA   MIKI & WIKI
11.30-13.00 ADAM & INA   FILIP & MISIA
14.30-16.00 KAROL & OLA   PATRYK & AGATA
16.00-17.30 KACPER & PAULA   KAROL & WERKA
     

UWAGA!

Niepełnoletnie osoby, które nie będą korzystały z cateringu, zobowiązane są do przyniesienia podpisanej przez rodziców lub opiekunów zgody na opuszczenie terenu szkoły.

Brak takiej zgody uniemożliwi wyjście na czas przerwy obiadowej.
Autor dokumentu: K.Grzęska
Cofnij Drukuj